ZF TRW CZECH REPUBLIC
Návrat na úvod webu TRW Czech

Aktuality

13.září 2016
TRW Carr Stará Boleslav - změna jednatele.

 

2.července 2016
TRW Carr Stará Boleslav - změna sídla o společnosti.

 

2.července 2016
TRW Carr Řepov se stává součástí společnosti ITW Pronovia.

 

1.května 2015
DAY ONE spojení ZF a TRW. Závody TRW se nově jmenují ZF TRW a stávají se novou divizí ZF.

 

31.října 2014
TRW Carr s.r.o. je nástupnickou společností TRW Volant a.s.

 


 


Představení společnosti

TRW Autoelektronika s.r.o. je jedním z předních světových výrobců plastových a kovových spínačů a elektronických modulů pro automobilový průmysl v různých modifikacích, podle funkce (ovládání světel, zrcátek, oken, topení), způsobu ovládání (tlačítkové, otočné), určení (osobní, nákladní vozy), materiálu (převážně kovové, plastové), umístění (kokpit, motor. prostor, převodovka, apod.).
V benešovském závodě a jeho provozu ve Zruči nad Sázavou pracuje v současné době kolem 650 zaměstnanců. Největšími zákazníky jsou Mercedes, Fiat, Volkswagen, Ford, Škoda a Audi.
Systém řízení jakosti je v TRW Autoelektronika s.r.o. certifikován podle technické specifikace pro automobilový průmysl ISO/TS 16949. Společnost je i zároveň držitelem ocenění Ford Q1.
V souladu se systémem neustálého zlepšování je naše firma TRW Autoelektronika s.r.o. certifikována podle mezinárodní normy ISO 14001, jejíž hlavním cílem je podporovat ochranu životního prostředí.
V září roku 2000 zahájila firma TRW Autoelektronika s.r.o. činnost ve svém provoze ve Zruči nad Sázavou. Během krátké doby zde vznikly desítky pracovních příležitostí pro zaměstnance, převážně ve výrobě a technických profesích.
Svým zaměstnancům nabízí TRW Autoelektronika s.r.o. dynamické prostředí automobilového průmyslu a perspektivu do budoucna.