TRW CZECH REPUBLIC
 TRW česká republika, TRW-DAS, Dačice, TRW Volant Horní Počernice, TRW-Carr Stará Boleslav.
COGNITIVE SAFETY SYSTEMS
Návrat na úvod webu TRW Czech

Aktuality

1.ledna 2014
TRW Carr Stará Boleslav, změna adresy zasílání faktur na ESSC.

 

30.září 2013
Přidán TRW Automotive Czech, Frýdlant.

 

1. dubna 2012
Aktualizován web TRW Carr Stará Boleslav, přidány virtuální prohlídky závodu.


1.října 2011
TRW Carr Stará Boleslav je hlavním partnerem ČVUT pro akademický rok 2011 / 2012.

 

19.ledna 2011
Nové projekty TRW Automotive.

 

18.ledna 2011
Přidán TRW Automotive Czech, Jablonec nad Nisou.

 


 

TRW czech

Úvod

TRW-DAS, akciová společnost se sídlem v Dačicích patří mezi největší dodavatele komponentů pro automobilový průmysl. V dačickém závodě sídlí divize Řízení, kde se vyrábí různé druhy vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro osobní a nákladní automobily. 

      V roce 2005 vydalo vedení americké TRW souhlas se stavbou nové budovy a ještě téhož roku byl položen základní kámen Centra technické podpory v Dačicích (TSCD). To bylo postaveno za pouhých 10 měsíců a slavnostně otevřeno v květnu 2006. Jeho výstavba stála přibližně 23 milionů korun.

      V okrese Jindřichův Hradec patří TRW-DAS a.s. mezi největší a nejvýznamnější zaměstnavatele. Společnost se neustále dynamicky rozvíjí a rozrůstá. Do Dačic přicházejí jak další nové výrobní zakázky, tak i mnoho nových mezinárodních projektů. Nastolený trend by snad měl pokračovat i v nadcházejících letech. Tímto růstem TRW-DAS a.s. vytváří předpoklady k růstu zaměstnanosti v regionu. Proto je v TRW-DAS a.s. vítán každý, kdo má vážný zájem o perspektivní práci v mladém týmu a je ochoten se dále vzdělávat. TRW-DAS nabízí adekvátní platové ohodnocení, zázemí mezinárodní společnosti, perspektivu růstu a další finanční i nefinanční benefity.  Do zaměstnanců trvale investuje nemalé finanční částky. Vybraným uchazečům o zaměstnání, nevyučeným v oboru, nabízí rekvalifikační kurz, kde mají možnost získat  základní znalosti z oboru strojírenství, které jsou nezbytným předpokladem pro práci v TRW-DAS a.s.

Logo_Rok průmyslu a technického vzdělávání Bezpecny_podnik_logo 

www.rokprumyslu.eu